Договори про співробітництво з регіональними організаціями

Литва

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» і Литовським бюро стандартів (LST) 9 жовтня 2015 р.

Польща

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» і Польським комітетом зі стандартизації (PKN) 15 березня 2016 р.

США

Меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Американським товариством випробування матеріалів (ASTM International) 27 квітня 2017 р.

Молдова

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Інститутом стандартизації Молдови (ISM) 2 червня 2017 р.

Німеччина

Меморандум про взаєморозуміння в сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Німецьким інститутом стандартів (DIN) 8 червня 2017 р.

Грузія

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» і Грузинським національним агентством стандартів і метрології (GeoSTM) 21 листопада 2017р.

Швеція

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» і Шведським інститутом стандартів (SІS) 22 листопада 2017 р.

Австрія

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний та навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Австрійським інститутом стандартів (ASI) – 5 лютого 2018 р.

Франція

Меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів  (ETSI) 16 січня 2018 р.

Сербія

Угода  про  співробітництво між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Інститутом стандартизації Сербії (ISS) – 21 червня 2018

Азербайджан

Меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Азербайджанським інститутом стандартизації  (АЗСТАНД) 5 червня 2018 р.

Канада

Меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та  Канадською асоціацією стандартів “CSA Group” – 14 червня 2018 р.

Канада

Угода про співробітництво між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»  та  Радою стандартів Канади (SCC) – 25 вересня 2018 р.

Китай

Угода  про  співробітництво у сфері  стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Адміністрацією зі  стандартизації Китайської народної Республіки (SAC) 25 вересня 2018 р.

США

Меморандум про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» та Американським національним інститутом стандартів (ANSI) 27 вересня 2018 р.

Кіпр

Угода про співробітництво у сфері стандартизації між Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»  та Кіпрською  організацією  зі стандартизації (CYS) – 28 вересня 2018 р.