Плани та звіти за 2016 рік

31.03.2017
30 березня 2017 року на засіданні керівної ради НОС було схвалено Щорічний звіт про діяльність національного органу стандартизації за 2016 рік

02.02.2017
УкрНДНЦ підвів підсумки за 2016 рік
«Реформа стандартизації не така помітна і часто проходить повз увагу... Але вона надзвичайно важлива...

«Реформа стандартизації не така помітна і часто проходить повз увагу… Але вона надзвичайно важлива з точки зору конкурентоздатності наших виробників, полегшення умов експорту продукції, зниження адміністративного тиску та витрат на виробництво продукції», — сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, відкриваючи прес-конференцію, присвячену реформі стандартизації.

За 2016 рік національний орган стандартизації встиг закласти основу для реформи і досягти значних результатів як у затвердженні нових стандартів, так і у підвищенні власної ефективності і фінансової стабільності. Дмитро Сазонов зазначив, що у 2016 році відбулася повна трансформація підприємства. Серед основних здобутків такі:

— прийнято 1320 гармонізованих стандартів при плані 1000;

— отримано відзнаку Секретаріату ООН за прийняття 42 протимінних стандартів;

— створено 7 технічних комітетів стандартизації, у тому числі з продукції оборонного призначення;

— вихід на прибутковість;

— оптимізація штату;

— продаж стандартів через інтернет-магазин;

— проведення ребрендінгу.

«Однозначно, реформа стандартизації необхідна для полегшення та доступу нашому бізнесу не тільки на європейські ринки, а й спрощення умов ведення бізнесу в Україні. Так, якщо порівняти, то 3 роки назад рівень гармонізації нашої нормативної бази складав менше 30%, то на 1 січня 2017 року ми збільшили рівень використання стандартів, які ідентичні міжнародним та європейським, на рівні 60%. Звичайно, це підвищує рівень конкурентоспроможності наших товаровиробників», — зазначив директор департаменту технічного регулювання Леонід Віткін.

В 2017 році координацією технічного регулювання і стандартизації займатиметься заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Колектив Національного органу стандартизації висловлює слова вдячності Дмитру Сазонову за проведену роботу та команді Максима Нефьодова за підтримку в проведенні реформи стандартизації. Бажаємо Вам подальших успіхів в професійній діяльності.

 

Детальніше за посиланнями:

http://bit.ly/2jQuA0p

https://www.youtube.com/watch?v=RvnfdluKK6s

http://uacrisis.org/ua/52057-natsionalnij-organ-standartizatsiyi

Презентація Звіту про діяльність національного органу стандартизації за 2016 рік  >>


26.04.2016
Фінансовий звіт ДП «УкрНДНЦ» за 2016 рік
Завантажити >>

01.04.2016
Звіт діяльності ДП «УкрНДНЦ» за 2015 рік та стратегія на 2016 рік
Шановні колеги! Національний орган стандартизації оприлюднює звіт своєї діяльності за 2015 рік та план...

Шановні колеги! Національний орган стандартизації оприлюднює звіт своєї діяльності за 2015 рік та план на 2016 рік. В цьому звіті Ви можете ознайомитися з інформацією стосовно напрямків діяльності  Національного органу стандартизації, кількості прийнятих стандартів, інформацією стосовно діяльності Національного фонду нормативних документів, міжнародної співпраці, фінансових показників, інформацією щодо дільності технічних комітетів стандартизації, з основними подіями, які відбулись у сфері стандартизації протягом 2015 року тощо. ~~