24.01.2019

Семінар на тему: «Кращі практики та практичні аспекти управління галузевими питаннями в європейській стандартизації»

23-24 січня 2019 року на базі ДП "УкрНДНЦ" в рамках проекту FORBIZ відбувся другий семінар у сфері стандартизації. Цього разу семінар був присвячений питанням галузевої стандартизації у державах-членах ЄС: прийняття та застосування стандартів, розроблених спеціалізованими (галузевими) міжнародними та регіональними організаціями; питанням організації та координації діяльності національних технічних комітетів із стандартизації, шляхам їх активізації, національним правилам і процедурам щодо організації роботи ТК, фінансування діяльності ТК в НОС, членах CEN та CENELEC та шляхам залучення та налагодження зв’язків зі стейкхолдерами. 
По закінченню семінару всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу "Кращі практики та практичні аспекти управління галузевими питаннями в європейській стандартизації".

 

Завантажити презентації (у 4-х частинах) >>

 

За численними проханнями учасників семінару, дублюємо посилання на презентації з минулого семінару пана Івеліна Бурова, який був присвячений темі: «Юридичні та міжнародні виміри діяльності із стандартизації» та проходив 20-21 листопада 2018 року.