Послуги з актуалізації офіційних копій нормативних документів підприємств.

 

ПОСЛУГИ З АКТУАЛІЗАЦІЇ ОФІЦІЙНИХ КОПІЙ НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ПІДПРИЄМСТВ.

Національний фонд нормативних документів надає послуги з актуалізації офіційних копій нормативних документів підприємств.

Скориставшись нашою послугою –  проведення актуалізації нормативної документації  Ви завжди зможете підтримувати національні стандарти в актуальному стані.

Послуга актуалізації стосується лише офіційних копій  нормативних документів та полягає у перевірці їх чинності в Україні, наявності змін та поправок до них  або, при необхідності, надання інформації про наявність нормативного документа, що заміняє скасований. 

За результатами перевірки надається письмове підтвердження, у вигляді офіційного листа, про проведення актуалізації  офіційних копій нормативних документів згідно з переліком, що наданий Замовником.

Для замовлення послуги актуалізації необхідно внести в обраний шаблон договору (разовий або річний) реквізити підприємства та разом із переліком національних стандартів і офіційним листом надіслати до ДП «УкрНДНЦ» на електронну адресу svitlana.tkalichenko@uas.org.ua  

  1.  Договір актуалізації офіційних копій нормативних документів (разовий)
  2.  Договір актуалізації офіційних копій нормативних документів (річний)
  3.  Бланк для додатка 1

Телефон для довідок 044 452-21-56  Ткаліченко Світлана Борисівна