Придбання нормативних документів

Національний орган стандартизації відповідно до Закону України «Про стандартизацію» формує та веде Національний фонд нормативних документів.

Відповідно до зазначеного закону офіційні копії нормативних документів та належним чином завірені витяги розповсюджуються на договірних (платних) засадах.

Національний фонд нормативних документів розповсюджує офіційні копії нормативних документів на паперовому носії та в електронному вигляді.

Для  замовлення офіційних паперових та електронних копій нормативних документів, необхідно заповнити форму замовлення (для фізичної або юридичної особи) або заповнити та надіслати бланк замовлення на електронну адресу ushop@uas.org.ua.

Для придбання міжнародних стандартів необхідно заповнити форму замовлення для фізичної або юридичної особи)  або заповнити та надіслати бланк замовлення на електронну адресу ushop@uas.org.ua.

Також для придбання електронних копій нормативних документів Ви можете скористатись послугами нашого інтернет-магазину нормативних документів.

Національний фонд нормативних документів також розповсюджує офіційні копії міжнародних стандартів (ISO). Міжнародні стандарти ISO розповсюджуються за рекомендованими цінами ISO відповідно до Політики розповсюдження публікацій ISO та захисту авторського права ISO – ISO POCOSA 2012 (www.iso.org). Для придбання міжнародних стандартів надсилайте бланк замовлення на електронну адресу ushop@uas.org.ua.

Ви маєте можливість безкоштовно ознайомитись із текстами будь-яких стандартів, каталогів та класифікаторів, наявних у Національному фонді нормативних документів, в читальній залі фонду за адресою: м. Київ вул. Святошинська, 2, к. 307.

  1. Каталог нормативних документів
  2. Інтернет магазин нормативних документів
  3. Ознаки офіційної копії
  4. Бланк замовлення
  5. Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
  6. Типовий договір купівлі-продажу паперових копій нормативних документів у сфері стандартизації