Придбання нормативних документів

Національний орган стандартизації відповідно до Закону України «Про стандартизацію» формує та веде Національний фонд нормативних документів.

Відповідно до зазначеного закону офіційні копії нормативних документів та належним чином завірені витяги розповсюджуються на договірних (платних) засадах.

Національний фонд нормативних документів розповсюджує офіційні копії нормативних документів на паперовому носії та в електронному вигляді.

 

Для  замовлення офіційних паперових та електронних копій нормативних документів, необхідно заповнити форму замовлення (для фізичної або юридичної особи).

Для придбання міжнародних стандартів необхідно заповнити форму замовлення для фізичної або юридичної особи).

Також для придбання електронних копій нормативних документів Ви можете скористатись послугами нашого інтернет-магазину нормативних документів.

 

Національний фонд нормативних документів також розповсюджує:

— офіційні копії міжнародних стандартів (ISO). Міжнародні стандарти ISO розповсюджуються за рекомендованими цінами ISO (http://iso.org);

— офіційні копії американських стандартів (ASTM). Американські стандарти (ASTM) розповсюджуються за рекомендованими цінами ASTM (http://astm.org);

— офіційні копії німецьких стандартів (DIN). Німецькі стандарти (DIN) розповсюджуються за рекомендованими цінами DIN (http://beuth.de);

— офіційні копії стандартів Міжнародної електротехнічної комісії  (IEC). Міжнародні  стандарти (IEC) розповсюджуються за рекомендованими цінами IEC (http://iec.ch).

 

Для придбання міжнародних, американських та німецьких стандартів надсилайте бланк замовлення на електронну адресу ushop@uas.org.ua.

 

Ви маєте можливість безкоштовно ознайомитись із текстами будь-яких стандартів, каталогів та класифікаторів, наявних у Національному фонді нормативних документів, в читальній залі фонду за адресою: м. Київ вул. Святошинська, 2, к. 307.

 1. Каталог національних стандартів та кодексів усталеної практики
 2. Інтернет магазин нормативних документів
 3. Ознаки офіційної копії
 4. Бланк замовлення
 5. Договір річний електронні
 6. Договір разовий електронні
 7. Договір бюджет електронні копії
 8. Договір бюджет паперові
 9. Договір річний паперові
 10. Договір разовий паперові
 11. Ліцензійна угода з кінцевим користувачем