02.10.2019

Повідомлення щодо створення технічного комітету стандартизації «Виноробство»

Організаційний комітет, створений на базі Наукового центру «Український інститут вина»,  ініціював створення нового технічного комітету стандартизації «Виноробство» (далі — ТК «Виноробство»).

Сфера діяльності: Стандартизація у сфері  виробництва виноробної  продукції.

Коди та назви об’єктів стандартизації згідно з ДК 004:2008:

Сфера діяльності Код та назва об’єкта стандартизації згідно з ДК 004:2008
Стандартизація у сфері виробництва виноробної продукції 67.160.10 Алкогольні напої Охоплює пиво, вино, спиртовмісні напої тощо (в частині виробництва виноробної продукції)

 

 

 

 

 

 

Метою створення ТК «Виноробство» є реалізація планів стосовно забезпечення постійного удосконалення системи стандартизації у сфері виробництва виноробної продукції, а також приведення її у відповідність до міжнародних систем стандартизації.

Передбачається виконання робіт у сфері стандартизації, що пов’язана з виноробною галуззю з метою розроблення національних нормативних документів, націлених на удосконалення системи стандартизації.

Використовуватимуться напрацювання та розробки комісій та підкомісій Міжурядової Міжнародної Організації Винограду та Вина (OIV), Науково-технічного комітету Міжнародної Федерації вин та алкогольних напоїв (FIVS), Європейського Комітету Виробників Вина (CEEV), Міжнародних винних технічних самітів (США) – The International Wine Technical Summits (IWTS), Tехнічних Конференцій Австралійської Виноробної Промисловості – Australian Wine Industry Technical Conferences (AWITC)  тощо.

Доцільність створення ТК передбачена тим, що у стислі терміни необхідно переглянути та розробити нормативні документи з виробництва виноробної продукції.

Зацікавлені сторони можуть надавати свої зауваження і пропозиції щодо створення ТК та участі у роботі ТК на електронні адреси: winekvm@gmail.com та tk@uas.org.ua,

або за адресами:

вул. Васильківська, 37, м. Київ, 03022;

вул. Святошинська, 2, м. Київ, 03115, ДП «УкрНДНЦ»

Контактні особи:

Директор Наукового центру «Український інститут вина» – Кучеренко Володимир Михайлович, тел. (050) 813-76-47.

Начальник відділу координації та взаємодії з ТК управління національної та міжнародної стандартизації інституту стандартизації ДП «УкрНДНЦ» – Хоменко Валентина Володимирівна, тел. (044) 537-35-87

Термін надання пропозицій – 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації.