04.12.2017

Міжнародна науково-практична конференція «Інфраструктура якості: перспективи та тенденції розвитку»

На базі Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ» 15 листопада 2017 р. відбулась Міжнародна науково-практична конференція «ІНФРАСТРУКТУРА ЯКОСТІ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ», організована Інститутом підготовки фахівців.

На конференції були розглянуті актуальні питання міжнародної інфраструктури якості, метрологічного забезпечення виробництво та послуг, оцінки відповідності продукції за технічними регламентами, екологічної безпеки та систем менеджменту.

Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей учасників конференції. Всім авторам тез науково-практичної конференції «ІНФРАСТРУКТУРА ЯКОСТІ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ» розіслано індивідуальні сертифікати, які підтверджують учать у конференції.

Усім учасникам міжнародної науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей!!!